| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Model numarası | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Tip | Dış fiber optik kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Fiber tipi | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Su engelleme malzemesi | Su Engelleme Bandı |
| Gevşek boru malzemesi | PBT |
| Kendini geçindirmek | - Evet. |
| Fiber çekirdekler | 2-288 Çekirdek |
| Uygulama | açık telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 50m 100m /200m /300m /400m |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Elyaf Türü | İstek olarak yofc veya fiberhome |
|---|---|
| lif sayısı | 4 -144 Çekirdek |
| Renk | özel |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE veya HDPE |
| Elyaf Türü | YOFC veya Fiberhome istek olarak |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4-144 Çekirdek |
| renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE veya AT |
| Başvuru | açık anten |
|---|---|
| lif sayısı | 1-144 çekirdek |
| açıklık | 80m 100m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Evet |
| Uygulama | havai |
|---|---|
| lif sayısı | 2-288 çekirdek |
| Açıklık | 300m 500m veya özel |
| tüp başına lif | 12/24F/48F/96F |
| OEM | Kabul edilebilir. |