| Başvuru | açık anten |
|---|---|
| lif sayısı | 1-144 çekirdek |
| açıklık | 80m 100m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Evet |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 hilo |
| açıklık | 80m 100m 150m 200m 300 veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| Örneklem | kabul edilebilir |
| Başvuru | açık anten |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| açıklık | 50m 120m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| Örneklem | Evet |
| Başvuru | Dış Havai |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 80m 100m 200m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Başvuru | Telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 2-288 |
| açıklık | 80/100/150/200/300M |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| OEM | mevcut |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 hilo |
| açıklık | 80m 100m 150m 200m 300 veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| OEM | Evet |
| Başvuru | Telekomünikasyon, Hava, Telekom, Ağ |
|---|---|
| lif sayısı | 2-288 tepe |
| açıklık | 80m 100m 150m 200m 300 veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Elyaf Tipi | YOFC/Fiberev |
|---|---|
| lif sayısı | 4/6/8/12/24/48/72/96/144 Çekirdek |
| Uzunluk | 4km/rulo |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
| Güç üyesi | FRP/Armid iplik |
| Başvuru | Dış Havai |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| açıklık | 50m 120m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| Hizmet | Örneklem |