| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/Hava |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Üstten hava anteni |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| SPAN | 100m |
|---|---|
| Ceket | TURBA |
| Marka adı | JQ |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
| Model Numarası | ADSS |
| lif sayısı | 2-144 |
|---|---|
| Gerilme direnci | Uzun vadeli: 200N/Kısa vadeli: 600N |
| Elyaf Sınıfı | G.652D |
| Kablo Çapı | 9,7 mm |
| Ceket Malzemesi | PE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| Ürün Adı | ADSS Fiber optik kablo 48 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Elyaf Türü | G652 G655 |