| Elyaf Türü | tekli mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4-144 çekirdek |
| renk | Siyah |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | TURBA |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 |
| Üretici firma | Evet |
| renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| uzunluk | 4km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE |
| ad | ADSS Optik Fiber Kablo |
| Güç Üyesi | CTP |
| lif türü | YOFC veya Fiberhome istek olarak |
|---|---|
| lif sayısı | 4 -144 Çekirdek |
| Renk | Siyah |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE veya AT |
| tasdik | ISO9001 CE ROHS FCC |
|---|---|
| Başvuru | havai |
| lif sayısı | 2-288 |
| Sıcaklık | -40℃ ila +70℃. |
| dış ceket | PE//HDPE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| kablo markası | JQ veya Özelleştirilmiş |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Üretici firma | Evet |
| Başvuru | havai telekomünikasyon |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Başvuru | Açık hava hava kurulumu |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-144 |
| Aralık | 100m /200 m /300m veya özelleştirilmiş |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Corning |
| güç numarası | Frp, kevlar aramid iplik yüksek mukavemet |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | Anten / Kanal |
| İletken Sayısı | 16 24 48 |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |