| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Evet |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Uygulama | havai/havayolu |
|---|---|
| lif sayısı | 4/8/12/24F |
| Açıklık | 80/100/120M |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| OEM | mevcut |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/fiber |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Elyaf Tipi | İstek olarak yofc veya fiberhome |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4 -144 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Ceket malzemesi | PE/MDPE/HDPE veya AT |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | Anten / Kanal |
| İletken Sayısı | 4-144core |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |
| Elyaf Türü | YOFC veya Fiberhome istek olarak |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4-144 Çekirdek |
| renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE veya AT |
| Başvuru | havai/havayolu |
|---|---|
| lif sayısı | 4/8/12/24/36/48/72/96/144c |
| açıklık | 80/100/200/300/500M |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| OEM | mevcut |
| Model numarası | ADSS -144B1 |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian/Customize |
| OEM | Kullanılabilir |
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Mukavemet ipliği | Kevlar ipliği/Aramid ipliği |
| Elyaf Türü | tekli mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Fiber sayısı | 60 Çekirdek |
| renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE |