| Kablo çapı | 9.7mm 、 10mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah, beyaz, istek olarak |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~+70 ℃ |
| Başvuru | Havai/hava, boru/kanal döşeme |
| kablo uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Elyaf Tipi | tek mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Lif sayısı | 60 48 96 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
| Kablo çapı | 9.7mm 、 10mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah, özelleştirilmiş |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~+70 ℃ |
| Başvuru | Havai/hava, boru/kanal döşeme |
| Lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| Elyaf Tipi | tek mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Lif sayısı | 60 48 96 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tepegöz/Hava |
| İsim | ADSS Fiber Optic Kablosu |
| zayıflama | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| Elyaf Tipi | tek mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Lif sayısı | 24 48 60 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
| Elyaf Tipi | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Başvuru | Hava/kanal/ek yük |
| İletken Sayısı | 48 72 96 çekirdek |
| Yapı | Mahsur gevşek tüp |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Elyaf Tipi | G652D tek mod veya isteğiniz olarak |
|---|---|
| Başvuru | Hava/kanal/ek yük |
| İletken Sayısı | 48 96 çekirdek |
| Yapı | Mahsur gevşek tüp |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Elyaf Tipi | İstek olarak yofc veya fiberhome |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4 -144 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Ceket malzemesi | PE/MDPE/HDPE veya AT |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
| Elyaf Tipi | Tek mod veya çok mod |
|---|---|
| Fiber sayısı | 60 48 96 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |