| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Elyaf Tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
| Elyaf Tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
|---|---|
| Lif sayısı | 24 48 Çekirdek |
| Yapı | Unitube |
| Kurulum | Güç sistemi |
| Elyaf Markası | Corning/ Yofc veya Müşteri |
| Elyaf Tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
|---|---|
| Lif sayısı | 24 48 96 Çekirdek |
| Kurulum | Güç sistemi |
| Elyaf Markası | Corning/ yofc/ fujikura veya müşteri |
| Merkezi katman malzemesi | Paslanmaz çelik Unitube |
| Elyaf Tipi | G657A1/A2/G556 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Başvuru | LAN iletişimi/Dış mekan iletişimi |
| İletken Sayısı | 4 6 8 12 24 48 72 Çekirdek |
| Yapı | Mahsur gevşek tüp |
| tel bölümü | 68.8mm |
|---|---|
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Elyaf Tipi | Tek mod G652D |
| Fiber sayısı | 24 48 Çekirdek |
| Kurulum | Güç sistemi |
| Fiber tipi | Tek mod G652D |
|---|---|
| Fiber sayısı | 24 48 Çekirdek |
| Yapı | Unitube |
| Kurulum | Güç sistemi |
| Fiber markası | Corning/ Yofc veya Müşteri |
| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D |