| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Yetenek temini | ayda 4500 |
| Menşe yeri | Çin |
| lif türü | G652d |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 |
| elyaf markası | YOFC |
| Uygulama | Dış mekan |
| Garanti | 25 yıldan fazla |
| Dimension(trumpet) | 47cm*34cm |
|---|---|
| Dimension(large size) | 50cm*40cm |
| Type | wire-less type/fiber tyre |
| fiber tyre | Indoor/Outdoor |
| Packaging Details | carton box |
| Ürün Adı | Önceden oluşturulmuş Guy Grip |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı, Çelik |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Kopma yükü | 70KN |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Cable Color | Black |
|---|---|
| Out Sheath | LSZH, PE |
| Jacket | HDPE |
| Cable Brand | Jiqian |
| Tight Buffer | 0.9mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Fiber Çekirdek | 2-144 çekirdek |
| Ceket | PE |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Depolama/Taşıma sıcaklık aralığı | -50℃ ila +70℃ |
| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Renk | Siyah/Özelleştirilmiş |
| Ceket malzemesi | PE,YYPE/LSZH |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| lif sayısı | 2-288 Çekirdek |
| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Renk | Siyah/kırmızı veya Özelleştirilmiş |
| Ceket malzemesi | PE,YYPE/LSZH |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Ömür | 25 yıl |
|---|---|
| lif türü | G652D |
| Uzunluk | 1km 2km 3km 4km |
| Elyaf Markası | YOFC |
| oem | EVET |