| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Bağlayıcı Türü | SC UPC |
| Kablo çapı | 0,9/2,0/3,0 mm |
| Ürün adı | Fiber Optik Pigtail |
| Yüksek Işık | Pigtail SC/UPC, 12 kat, 0.9mm kablo, yama panelinde ekleme için çok modlu |
| Malzeme | LSZH/PVC |
|---|---|
| Renk | Sarı/Siyah |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,2 dB |
| Lif sayısı | Simpleks veya Dubleks |
| Bağlayıcı Türü | SC/APC-SC/UPC |
| Bağlayıcı Türü | SC-LC veya Özelleştir |
|---|---|
| Uzunluk | 1m 2m 3m veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PVC/LSZH, Aramid İplik |
| Renk | Sarı/Siyah |
| Öğe | fiber optik yama kablosu |
| malzeme | LSZH/PVC |
|---|---|
| Kablo çapı | 0,9/2,0/3,0 mm |
| OEM ve Özel | Destek |
| Elyaf türü | SM,MM(50/125um,62,5/125um) |
| Renk | Turuncu, sarı, mavi, deniz mavisi |
| Malzeme | PVC/LSZH, Aramid İplik |
|---|---|
| Renk | Sarı siyah |
| Öğe | Optik Fiber Yama Kablosu |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,2 dB |
| Lif sayısı | Simpleks veya dubleks |
| Malzeme | PVC/LSZH, Aramid İplik |
|---|---|
| Renk | Sarı siyah |
| öğe | Optik Fiber Yama Kablosu |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,2 dB |
| Fiber sayısı | Simpleks veya dubleks |
| Bağlayıcı Türü | SC-LC veya Hibrid |
|---|---|
| Uzunluk | 1m 2m 3m veya özelleştirilmiş |
| Malzeme | PVC/LSZH |
| Renk | Sarı |
| Öğe | Optik fiber yama kablosu |
| Malzeme | PVC/LSZH |
|---|---|
| Renk | SARI |
| Öğe | Optik fiber yama kablosu |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,2 dB |
| Fiber sayısı | Simpleks veya dubleks |
| Malzeme | LSZH /PVC |
|---|---|
| Renk | Sarı siyah |
| Öğe | Optik fiber yama kablosu |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,2 dB |
| Fiber sayısı | Simpleks veya dubleks |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi | SC UPC |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Kablo çapı | 0.9/2.0/3.0mm |