| Elyaf Türü | G652D |
|---|---|
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L / C, T / T, Western Union |
| Yetenek temini | Aylık 5000KM |
| Menşe yeri | Çin |
| lif türü | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Uygulama | hava |
| İletken sayısı | 4-98 |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L / C, T / T, Western Union |
| Yetenek temini | Aylık 4500km |
| Menşe yeri | Çin |
| Elyaf Türü | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 12 24 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| lif sayısı | 2-12 çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE |
| Renk | siyah |
| Garanti | 25 yıl |
| oem | EVET |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Uygulama | havai |
| Kablo Açıklığı | 100m/200m/300m/400m |
| Adı | ADSS Fiber Optic Kablosu |
| zayıflama | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Uygulama | Açık hava hava kurulumu |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-144 |
| Aralık | 100m /200 m /300m veya özelleştirilmiş |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Corning |
| güç numarası | Frp, kevlar aramid iplik yüksek mukavemet |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| Kablo Yapısı | telli gevşek tüp |
| Güç Üyesi | FRP+Aramid iplik |
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |