| Elyaf Modeli | G652D veya G657A |
|---|---|
| Su geçirmez | - Evet. |
| Uygun sıcaklık | -40°C +70°C |
| Kullanışlı | FTTX |
| Türü | Seçim için farklı modeller, müşteriler için özelleştirebilirsiniz |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO9001 CE ROHS FCC |
| Üretici firma | Evet |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 / CE / ROHS / FCC |
| Üretici firma | Evet |
| lif türü | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Uygulama | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| lif sayısı | 2-288Çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE |
| Renk | siyah |
| Garanti | 25 yıl |
| oem | EVET |
| İletken sayısı | 2-288 |
|---|---|
| Ceket Malzemesi | PE Malzeme |
| ceket rengi | Siyah renk |
| Garanti | 25 yıl |
| lif türü | G652D |
| açıklık | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Elyaf Türü | G652D/G657A1 |
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE |
| Renk | siyah |
| Kaldırma süresi | 25 yıl |
| oem | EVET |
| İletken Sayısı | 2-144 |
|---|---|
| Ceket Malzemesi | PE |
| ceket rengi | Siyah |
| Garanti | 25 yıl |
| Elyaf Türü | G652D |
| Elyaf Türü | G652D |
|---|---|
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 48 çekirdekli 96 çekirdekli 144 çekirdekli |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |