| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Overhead/ anti-mouse |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9.7mm 、 10mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9.7mm 、 10mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Başvuru | Telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 4-432 çekirdek |
| açıklık | 50m 100m /200m /300m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24/48F |
| Hizmet | örnek sağlamak |
| Cable Diameter | 9.7mm、10mm |
|---|---|
| Jacket Color | Black/ customize |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Application | Outdoor |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-288 Çekirdekler |
| Aralık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| Tüp başına lif | 4/6/8/12/fiber |
| Oem | Kabul edilebilir |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| Hizmet | OEM |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| tasdik | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Üreticisi | - Evet. |
| Uygulama | havai |