| Elyaf Çekirdek | 2-288Çekirdek |
|---|---|
| CSM | CTP |
| Kablo kılıfı | Pe |
| Beklenen Yaşam Süresi | 30 yıl |
| İletkenler | ≥10 |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO9001 CE ROHS FCC |
| Üretici firma | Evet |
| açıklık | 80m 100m 200m 300m |
|---|---|
| Elyaf Türü | G652D/G657A1 |
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Fiber Çekirdek | 2-288 çekirdek |
| Ceket | LSZH / PE |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Depolama/Taşıma sıcaklık aralığı | -40℃ ila +60℃ |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | Anten / Kanal |
| İletken Sayısı | 16 48 96 |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Merkezi güç menberi | FRP |
| Güç Üyesi | Kevlar Aramid İplik |
| Ceket | PE |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Elyaf Sayısı | 2-144 |
|---|---|
| Ceket Malzemesi | PE |
| ceket rengi | Siyah |
| Kaldırma Süresi | 25 yıldan fazla |
| Elyaf Türü | G652D,G652B,G657A |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 |
| Üretici firma | Evet |
| Fiber sayısı | 2-12core |
|---|---|
| tip | hava |
| Açıklık uzunluğu | 80m veya 100m |
| Fiber modeli | G652D |
| Kılıf | PE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 |
| Üretici firma | Evet |