| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Elyaf Türü | İstek olarak yofc veya fiberhome |
|---|---|
| lif sayısı | 4 -144 Çekirdek |
| Renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | MDPE/HDPE veya |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| Ürün Adı | Tamamı dielektrik, kendi kendini destekleyen ADSS |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Elyaf Türü | Tekli mod/Çoklu mod |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| Kablo Yapısı | telli gevşek tüp |
| Güç Üyesi | FRP+Aramid iplik |
| Kablo çapı | 10.0±0.2mm |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652,G652D,50/125,62,5/125,OM3 |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| lif sayısı | 2-144 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Başvuru | havai |
| Kablo Çapı | 9,7 mm |
| Kablo uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | havai |
| Kablo uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/Hava |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |