| Başvuru | Açık hava hava kurulumu |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-144 |
| Aralık | 100m /200 m /300m veya özelleştirilmiş |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Corning |
| güç numarası | Frp, kevlar aramid iplik yüksek mukavemet |
| fiber Color | invisable |
|---|---|
| Function | Delivery signal light |
| Loose Tube Material | PBT |
| Fiber Cores | single core |
| Cable Diameter | 0.4mm/ 0.5mm/0.9mm |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
|---|---|
| Başvuru | havai |
| Kablo Açıklığı | 100m/200m/300m/400m |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
| zayıflama | 1310nm: ≤0,36dB/km, 1550nm: ≤0,22dB/km |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Loose Tube Material | PBT with Jelly |
|---|---|
| Length | 1 km 2km 3km per drum |
| Color | Black,Blue,Grey,Customized,Green |
| Installation Sag | ≥1.0 |
| Number Of Fiber | 24F |
| Elyaf Çekirdek | 2-288Çekirdek |
|---|---|
| Kullanmak | FTTH, FTTX |
| Garanti Zamanı | 1 yıl |
| Liman | 2oT/2in 4out |
| Sızdırmazlık yapısı | Isı büzülebilir/vidalı iplik mekanik |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Application | Outdoor aerial installation |
|---|---|
| fiber counts | 4-144cores |
| span | 100m /200 m /300m or Customized |
| fiber brand | YOFC/FiberHome/Corning |
| service | sample |
| Elyaf Türü | YOFC veya Fiberhome istek olarak |
|---|---|
| Fiber sayısı | 2-144 Çekirdek |
| renk | Siyah, Özelleştirilmiş |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | PE veya AT |