| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Su engelleme malzemesi | Su Engelleme Bandı |
| Kablo Yapısı | telli gevşek tüp |
| Merkezi güç elemanı FRP | 3,0/6,2 mm |
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Başvuru | Telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 50m 100m /200m /300m /400m |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24/48/96F |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
|---|---|
| Kaldırma süresi | 25 yıl |
| lif türü | G652D |
| Uygulama | havai |
| Ceket | PE |
| lif sayısı | 4-144 Çekirdek |
|---|---|
| Uzunluk | 4km/Kontrplak tambur |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
| Güç üyesi | FRP&Armid iplik |
| açıklık | 100-400m Açıklık |
| lif sayısı | 6 12 24 48 hilos |
|---|---|
| Kılıf | PE, PVC veya LSZH ceket |
| Garanti | 25 yıl |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Evet. |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652,G652D,50/125,62,5/125,OM3 |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| kablo markası | Jiqian |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| tasdik | ISO 9001/CE/ROHS/FCC |
| Üreticisi | - Evet. |
| Color | Black /blue/green |
|---|---|
| Jacket metarial | LSZH (low smoke zero halogen) |
| Strength member | steel wire |
| Fiber count | 2-288 cores |
| Installation | pipe & underground |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Elyaf Çekirdek | 2-288 çekirdek |
| Ceket | PE veya ihtiyacınıza göre |
| Sertifika | CE/ISO9001 |
| Saklama/Taşıma sıcaklık aralığı | -40℃ ila +60℃ |