| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/ Corning |
|---|---|
| Renk | Siyah/kırmızı veya Özelleştirilmiş |
| Ceket malzemesi | PE,YYPE/LSZH |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Elyaf Tipi | YOFC, Fiberhome, Corning |
|---|---|
| Renk | Siyah veya gerektiği gibi |
| Ceket | PE,YYPE/LSZH |
| Güç üyesi | Çelik tel |
| lif sayısı | 2-144 Çekirdek |
| Elyaf Sayısı | 2-288 |
|---|---|
| Ceket Malzemesi | PE |
| ceket rengi | Siyah |
| Kaldırma Süresi | 20 yıldan fazla |
| Elyaf Türü | G652D,G652B,G657A |
| Fiber sayısı | 2 12 24 48 çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Renk | SARI |
| Garanti | 25 yıl |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| lif sayısı | 2-288Çekirdek |
|---|---|
| Güç Üyesi | CTP |
| Garanti | 25 yıl |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Evet. |
| Elyaf Türü | G652D |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | hava |
| İletken Sayısı | 12 Çekirdek |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |
| Fiber Count | 4-12 |
|---|---|
| Warranty | More than 25years |
| Fiber Type | G652D,G652B,G657A |
| Application | Aerial |
| Fiber Brand | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| lif türü | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Uygulama | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 12 24 48 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Elyaf Türü | G652D,G657A,OM1,OM2,OM3,OM4 |
| lif sayısı | 144 Çekirdek |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652,G652D,50/125,62,5/125,OM3 |