| Model numarası | ADSS-SJ |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Cable Diameter | 9.7mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah |
| Operating Temperature | -40℃~+70℃ |
| Uygulama | havai |
| Cable Length | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Başvuru | uzun mesafe telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 4-576 çekirdek |
| açıklık | 50m 120m /200m /300m /400m |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24/48F |
| Örneklem | Evet |
| Başvuru | uzun mesafe telekomünikasyon |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 50m 120m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| Örneklem | mevcut |
| Kablo çapı | 9,7 mm |
|---|---|
| Ceket Rengi | Siyah/özelleştir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Uygulama | Tepegöz/fare karşıtı |
| Kablo Uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 80m 100m /200m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| Hizmet | OEM |
| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12 Çekirdek |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Başvuru | Uzun mesafe iletişimi |
|---|---|
| lif sayısı | 4-532 çekirdek |
| açıklık | 50m 100m /200m veya müşteriye özel |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24/48F |
| Hizmet | OEM mevcut |