| Application | outdoor overhead |
|---|---|
| fiber counts | 4-144 cores |
| span | 80m 100m 200m or customerized |
| fiber per tube | 4/6/8/12/24 Cores |
| OEM | acceptable |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652,G652D,50/125,62,5/125,OM3 |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç Üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| İsim | ADSS Fiber Optik Kablo |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 1km/2km/3km/4km/5km |
| Ceket Malzemesi | PE |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Kablo Açıklığı | 100m/200m/300m/400m |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Dış Mekan Fiber Optik Kablo |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP+Kevlar İplik |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Model numarası | ADSS |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |