| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Elyaf Tipi | G652D |
|---|---|
| Başvuru | anten |
| İletken Sayısı | 12 çekirdekli |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Uygulama | havai/havayolu ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 2~24f |
| Açıklık | 80/100/120M |
| OEM | mevcut |
| güç numarası | CTP |
| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Başvuru | Açık hava hava kurulumu |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-144 |
| Aralık | 100m /200 m /300m veya özelleştirilmiş |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Ceket malzemesi | HDPE/ MDPE/PE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Ürün Adı | fibra optika 24 hilos reklamları |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Merkezi güç menberi | CTP |
| Güç Üyesi | Kevlar Aramid İplik |
| Elyaf Tipi | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Başvuru | anten |
| İletken Sayısı | 12 çekirdekli |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Başvuru | Dış mekan |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-144 |
| Aralık | 100m /200 m /300m veya özelleştirilmiş |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Corning |
| Yapı | Dolgu ile mahsur kalmış gevşek tüp (gerekirse) |
| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-288 Çekirdekler |
| Aralık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| Oem | kabul edilebilir |
| güç numarası | Frp, kevlar aramid iplik yüksek mukavemet |