| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 / CE / ROHS / FCC |
| Üretici firma | Evet |
| Elyaf Türü | G652D |
|---|---|
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 96 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Güçlendirme yapısı | FRP gücü üyesi |
|---|---|
| dolgu maddeleri | PP |
| Renk | Siyah |
| Mukavemet Elemanı Malzemesi | FRP/Armid iplik |
| Malzeme Şekli | yuvarlak tel |
| Başvuru | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Fiber sayıları | 4-288 Çekirdekler |
| Aralık | 50m /100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| Tüp başına lif | 4/6/8/12/K |
| Oem | Kabul edilebilir |
| Elyaf Tipi | Tek mod veya çok mod |
|---|---|
| Fiber sayısı | 60 48 96 Çekirdek |
| Renk | Siyah, özelleştirilmiş |
| Uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | JQ/saç |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 / CE / ROHS / FCC |
| Üretici firma | Evet |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | JQ |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Üretici firma | Evet |
| Uygulama | havai |
| Elyaf Tipi | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Uygulama | anten/kanal |
| İletken Sayısı | 12 çekirdekli |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Ambalaj bilgileri | kontrplak davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-7 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda 4500KM |
| Menşe yeri | Çin |
| Ceket Rengi | Siyah |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 |
| Elyaf Tipi | Tek mod |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~+85°C |
| Kablo Açıklığı | 100m/200m/300m/400m |