| Elyaf Tipi | G652D/G657A1 |
|---|---|
| Uygulama | anten/kanal |
| İletken Sayısı | 12 çekirdekli |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Sıcaklık | -40~+70°C |
| Gevşek boru malzemesi | PBT |
| Kablo tipi | Metal olmayan kendi kendini destekleyen |
| Fiber çekirdekler | 2-288 Çekirdek |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| Model numarası | GYTS/ADSS/GYTS53 |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Yetenek temini | ayda 4500 |
| Menşe yeri | Çin |
| Fiber sayısı | 2-24core |
|---|---|
| tip | hava |
| Açıklık uzunluğu | 80m veya 100m |
| Fiber modeli | G652D |
| Kılıf | PE |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L / C, T / T, Batı Birliği, Alipay |
| Yetenek temini | Aylık 4500 |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Yetenek temini | ayda 4500 |
| Menşe yeri | Çin |