| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D tek mod veya isteğiniz gibi |
| Güç Üyesi | Kevlar Aramid İplik |
| Merkezi güç menberi | CTP |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | Anten / Kanal |
| İletken Sayısı | 16 |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | Anten / Kanal |
| İletken Sayısı | 16 24 |
| yapı | Örgülü Gevşek Boru |
| Elyaf Türü | tekli mod veya çoklu mod |
|---|---|
| Fiber sayısı | 4-144 çekirdek |
| renk | Siyah |
| uzunluk | 2km veya özelleştirilmiş uzunluk |
| Ceket Malzemesi | TURBA |
| lif sayısı | 12 24 48 72 96 144 288 çekirdek |
|---|---|
| Kılıf | PE, PVC veya LSZH ceket |
| Garanti | 25 yıl |
| MOQ | 1km |
| OEM | - Evet. |
| Model numarası | ADSS -96B1 |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| OEM | Mevcut |
| Elyaf Türü | Tek mod |
| Mukavemetli iplik | Kevlar iplik |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Kablo markası | Jiqian |
| iletken sayısı | ≥ 10 |
| Sertleştirme | ISO 9001 |
| Üretici firma | Evet |
| Elyaf Sayısı | 2-144 |
|---|---|
| Kaldırma Süresi | 25 yıldan fazla |
| Elyaf Türü | G652D,G652B,G657A |
| Uygulama | havai |
| Fabrika | Evet |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |