| Ceket | PE |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Uzunluk | 1km 2km 3km 4km |
| lif sayısı | 2-144 Çekirdek |
| Uygulama | hava |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Renk | siyah /mavi |
|---|---|
| Ceket malzemesi | LSZH (alev geciktirici) |
| Güç Üyesi | çelik tel/frp cam ipliği |
| lif sayısı | 2-24 Çekirdek |
| Kurulum | boru ve yeraltı |
| Renk | Siyah/kırmızı veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ceket metari | LSZH (alev geciktirici) |
| Güç üyesi | çelik tel/frp cam ipliği |
| Fiber sayısı | 2-24 Çekirdek |
| Kurulum | Boru ve Yeraltı |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 12 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Ambalaj bilgileri | Kontrplak Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5 gün, sipariş miktarına bağlıdır |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union, Alipay |
| Yetenek temini | ayda 4500 |
| Menşe yeri | Çin |
| Elyaf Türü | G652D |
|---|---|
| Başvuru | Anten/kanal |
| İletken sayısı | 96 çekirdek |
| Yapı | Örgülü gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Renk | siyah /mavi |
|---|---|
| Ceket metari | LSZH (alev geciktirici) |
| Güç üyesi | çelik tel/frp cam ipliği |
| Fiber sayısı | 2-24 Çekirdek |
| Kurulum | Boru ve Yeraltı |