| Elyaf Tipi | G652D |
|---|---|
| Başvuru | anten |
| İletken Sayısı | 96çekirdek |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | 4-288 çekirdek |
| Güç üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 +70 °C |
| Elyaf Tipi | G652D |
|---|---|
| Başvuru | anten |
| İletken Sayısı | 12 çekirdekli |
| Yapı | telli gevşek tüp |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| lif sayısı | 2-288 çekirdek |
|---|---|
| Garanti | 25 yıldan fazla |
| lif türü | G652d, |
| Uygulama | hava |
| Elyaf Markası | YOFC |
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
|---|---|
| Kaldırma süresi | 25 yıl |
| lif türü | G652D |
| Uygulama | havai |
| OEM | EVET |
| Elyaf Markası | YOFC |
|---|---|
| Garanti | 25 yıl |
| Uzunluk | 1km 2km 3km 4km |
| Renk | siyah |
| Fabrika | EVET |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | CTP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Marka adı | Jiqian |
| İletken sayısı | ≥ 10 |
| Güç Üyesi | FRP |
| Depolama/çalışma sıcaklığı | -40 ila +70 °C |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Merkezi güç menberi | FRP |
| Güç Üyesi | Kevlar Aramid İplik |
| ADSS Kablo Kılıfı | PE |
| Sertifika | CE/ISO9001 |