| Kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D/G657A1 |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | hava |
| İletken Sayısı | 4 |
| yapı | Gevşek tüp, Unitube |
| Fiber sayısı | 2-12 Çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Garanti | 25 yıl |
| Oem | Evet |
| Fiber markası | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | hava |
| İletken Sayısı | 4 |
| yapı | Gevşek tüp, Unitube |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | hava |
| yapı | korumalı tek hatlı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ +60 C |
| Elyaf Türü | G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 |
|---|---|
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | hava |
| İletken Sayısı | 4 |
| yapı | Gevşek tüp, Unitube |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |