| Fiber sayısı | 4-144 |
|---|---|
| Fiber tipi | Tek mod/çok mod |
| Ceket | Anti UV PE malzemesi/ HDPE/ MDPE |
| Renk | Siyah veya turuncu veya Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Hava Üflemeli Mikro Kablo |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| kablo çapı | 12.4mm |
|---|---|
| Destekleyici kesit | 86.4mm |
| tel bölümü | 68.8mm |
| AL Tube Bölümü | 17.6mm |
| Fiber tipi | Tek mod G652D |
| Lif sayısı | 2 12 24 48 çekirdek |
|---|---|
| Ceket | PE, MDPE, LSZH, PVC, HDPE |
| Renk | sarı |
| Garanti | 25 yıl |
| Elyaf Markası | YOFC/Fiberhome/Fujikura/Corning |
| Ceket Malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm / 0,7 mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| Ceket Malzemesi | HDPE, MDPE, LSZH, PE |
|---|---|
| Dış çap | 8.0mm |
| Çelik tel | 1.0mm |
| renk | Siyah |
| Elyaf Türü | Tek modlu G652D |
| dışarı renk | Siyah |
|---|---|
| Zırhlı | çelik bant |
| Ceket | PE |
| Güç Üyesi | Çelik tel |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Ceket malzemesi | PE, HDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8.0mm/7.0mm/9.0mm |
| çelik tel | 1,0 mm/0,7 mm |
| Renk | Siyah |
| Fiber tipi | tekli mod&çoklu mod, OM2/OM3 |
| Ceket malzemesi | PE, HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm/6,0 mm/7,0 mm/9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm/0,7 mm |
| Renk | Siyah |
| Elyaf Tipi | Tekli Mod G652D |
| Ceket malzemesi | PE, HDPE, LSZH |
|---|---|
| Dış çap | 8,0 mm/6,0 mm/7,0 mm/9,0 mm |
| Çelik tel | 1,0 mm/0,7 mm |
| Renk | Siyah |
| Elyaf Tipi | tekli mod&çoklu mod |