| Model numarası | ADSS-96F |
|---|---|
| Türü | Açık hava fiber optik kablosu |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İletken Sayısı | ≥ 10 |
| Elyaf Türü | G652D/G657A1/G657A2/OM1/OM2/OM3/OM4 |
| Uygulama | ADSS için Hava Fiber Optik Kablo Sabitleme |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum kaplı çelik |
| Model numarası | Önceden oluşturulmuş kablo aksesuarları çıkmaz guy kavrama |
| Optik Fiber Kablo Donanımı | Tek Leyer gerginlik kelepçesi |
| Paket | Ahşap kutu |
| Application | For adss Aerial fiber optic cable fixing |
|---|---|
| Material | Galvanized steel |
| Model Number | Preformed Cable Accessories Dead End Guy Grip |
| Optic fiber cable hardware | Single Leyer Tension Clamp |
| Package | Wooden box |
| Başvuru | açık anten |
|---|---|
| lif sayısı | 2-432 çekirdek |
| açıklık | 50m 80m /100m/200m /300m /400m |
| tüp başına lif | 4/6/8/12F |
| Örneklem | Sağlamak |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 2-144 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/Corning |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-288 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m veya Özelleştirilmiş |
| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/Corning |
| Örneklem | Kabul edilebilir |
| Başvuru | dış anten/FTTH |
|---|---|
| lif sayısı | 2-288 Çekirdek |
| açıklık | 50m 80m /150m/200m /300m /500m |
| tüp başına lif | 4/6/8/12K/12 |
| güç numarası | FRP, Kevlar Aramid İplik |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 4-144 çekirdek |
| açıklık | 100m /200m /300m veya Özelleştirilmiş |
| Elyaf markası | YOFC/FiberHome/Corning |
| Hizmet | Örneklem |
| Uygulama | dış anten, FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| lif sayısı | 1-144 çekirdek |
| açıklık | 50m 120m /200m /300m /400m veya Özelleştirilmiş |
| tüp başına lif | 4/6/8/12/24F |
| Örneklem | Evet |
| Menşe yeri | Guangzhou Çin |
|---|---|
| Sıcaklık | -40~+70°C |
| Elyaf Türü | Tekli mod/Çoklu mod |
| Kablo tipi | Metal olmayan kendi kendini destekleyen |
| Fiber çekirdekler | 2-288 Çekirdek |