| Ceket Malzemesi | PE |
|---|---|
| Dış çap | 9 mm |
| lif sayısı | 4-144 Çekirdek |
| Yapı | Ünite borusu/Bükülü bükülmüş kablo |
| Güç üyesi | çelik bant |
| İletken sayısı | 2-288 |
|---|---|
| Ceket Malzemesi | PE Malzeme |
| ceket rengi | Siyah renk |
| Garanti | 25 yıl |
| lif türü | G652D |
| Başvuru | Telekomünikasyon/Veri Merkezi/FTTH |
|---|---|
| İletken Sayısı | 2 veya 3 veya 4 |
| Uzunluk | 2km 3km veya gerektiği gibi |
| Ceket Malzemesi | PE/HDPE/LSZH/MDPE |
| Bakır malzeme | %100 Saf Bakır |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Davul |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-5gün |
| Ödeme koşulları | T/T, , D/P |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | JQ |
| İletken Malzeme | Bakır |
|---|---|
| Malzeme | Bakır + PVC |
| lif sayısı | 2/3/4/5/6 Çekirdek |
| Ödeme | %30 TT |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Davul |
| Çalışma Dalgaboyu | 1260-1650 mm |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi | SC apc |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ 85 ℃ |
| Geri dönüş kaybı | ≥50dB |
| Ambalaj bilgileri | Plastik çantanın içi, dışarıda kriko |
| Ceket Malzemesi | PE, MDPE, LSZH, HDPE |
|---|---|
| Lif sayısı | 2-144Çekirdek |
| Elyaf Tipi | YOFC veya istek olarak |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Tip | Hibrit fiber optik kablo |