Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : Kontrplak Makara / özelleştirilmiş
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Aylık 4500km
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Model numarası: OPGW

Detay Bilgi

Elyaf Türü: tek mod / çoklu mod Ürün adı: Dış Ortam Fiber Optik Kablo
yapı: Gevşek Tüp Lif: 48core
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ +60 C Fiber rengi: Mavi, Turuncu, Kahverengi, Su, Gri
model: OPGW tasarlamak: Merkezi AL kaplı Paslanmaz Çelik Boru OPGW
Güç Üyesi: Çelik tel Malzeme: Müşterinin isteği üzerine mevcuttur
Vurgulamak:

48Cores OPGW Fiber Optik Kablo

,

ROHS OPGW Fiber Optik Kablo

,

SDOC ROHS 48 çekirdekli fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

48 Çekirdek OPGW Fiber Optik Topraklama Kablosu Fiber Optik Kablolar

 

Optik fiber kompozit havai topraklama kablosu (OPGW), fiber optik içeren bir havai topraklama telidir.Havai topraklama kablosu ve optik iletişim gibi birden çok işlevi vardır.Esas olarak 110KV, 220KV, 500KV, 750KV iletişim hatları ve yeni yüksek gerilim iletim sistemi için kullanılır.Eski yüksek gerilim iletim sisteminin mevcut toprak hatlarını değiştirmek, optik iletişim hattını eklemek, kısa süreli akım iletmek ve yıldırımdan korunma sağlamak için de kullanılabilir.Diğer yapılar istek üzerine özelleştirilebilir.

 

OPGW kesiti

 

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 0

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 1

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 2

 

 

Optik Özellikler

 

ITU-T G.652 optik fiberin optik, geometrik, mekanik ve çevre özellikleri aşağıdaki tabloya uygun olacaktır:

 

Özellikler Belirtilen Değerler Birimler
Optik Özellikler
Mod alanı çapı 1310 nm'de 9.2 ± 0.4 µm
1550 nm'de 10.4 ± 0.5 mm
Zayıflama katsayısı 1310 nm'de ≤0,35 dB / km
1550 nm'de ≤0,22 dB / km
Zayıflama tekdüzelik olmaması ≤0.05 dB
Sıfır dağılım dalga boyu (λ0) 1300 ~ 1324 nm
Maksimum sıfır dağılım eğimi (S0max) 0,092 ps / (nm2 · km)
Polarizasyon modu dağılım katsayısı (PMD) ≤0,2

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 3

Kesme dalgaboyu (λcc) ≤1260 nm
Dağılım katsayısı 1288 ~ 1340 nm ≤3.5 ps / (nm · km)
1550 nm ≤18 ps / (nm · km)
Etkili grup kırılma indeksi (Neff) 1310 nm'de 1.466 -
1550 nm'de 1.467 -
Geometrik karakteristik
Kaplama çapı 125.0 ± 1.0 µm
Döngüsel olmayan kaplama ≤1.0 %
Kaplama çapı 245.0 ± 10.0 µm
Kaplama-kaplama eşmerkezlilik hatası ≤12.0 µm
Dairesel olmayan kaplama ≤6.0 %
Çekirdek kaplama eşmerkezlilik hatası ≤0.8 µm
Mekanik karakteristik
Curling ≥4 m
Prova stresi 0,69 GPa
Kaplama şerit kuvveti Ortalama değer 1.0-5.0 N
Tepe değer 1.3-8.9 N
Makro eğilme kaybı Ф60mm, 100 daire, 1550nm'de ≤0.05 dB
Ф32mm, 1 daire, 1550 nm'de ≤0.05 dB

 

 

Fiber ve Gevşek Tüp Renk Tanımlaması

Ayrı fiber ve gevşek borular, standart TIA / EIA-598-A ve aşağıdaki renk koduna uygun olacaktır.

 

Fiber Renkler

Çelik boru 1 (No.1-24fibers)

 

Fiber Renkler

HAYIR. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Renk Mavi turuncu Yeşil Kahverengi Gri Beyaz Kırmızı Doğa Sarı Menekşe Pembe Aqua
                         
 

Bir siyah izleyici (100 mm aralık)

HAYIR. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Renk Mavi turuncu Yeşil Kahverengi Gri Beyaz Kırmızı Doğa Sarı Menekşe Pembe Aqua
 
 

Çelik boru 2 (No. 25-36fibers)

HAYIR. 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Renk Mavi turuncu Yeşil Kahverengi Gri Beyaz Kırmızı Doğa Sarı Menekşe Pembe Aqua
                         
 

 

Özellikler

• Hidrofobik jel ile doldurulmuş paslanmaz çelik borular, optik fiberlerin korunmasını ve desteklenmesini sağlar

• İyi gerilme performansı

• Küçük çap, hafif, kuleye düşük ek yük

• Optik birimin uygun fiber fazlalık uzunluğu kolaylıkla yapılabilir

• Taşıma / saklama sıcaklığı: -40 ℃ ila + 65 ℃

 

 

OPGW'nin Özellikleri

Öğeler Teknik veri
Örgülü Çekirdek, katman 1 katman 2
Bükme yönü Dış katman Sağ eldir
Kablo çapı (Nominal) 14.0mm
Kablo Ağırlığı (Yaklaşık) 688,3 kg / km
Destek Kesiti Tel olarak 104,7 mm2
Anma Çekme Dayanımı (RTS) 111.6kN
Elastisite Modülü (E-Modülü) 149,5 N / mm2
Termal Uzama Katsayısı 13,4 × 10-6 / K
Maksimum Çalışma Stresi (% 40 RTS) 44.64kN
Günlük Stres (EDS) (% 16 ~ 25 RTS) 17.86 ~ 27.9kN
20 ℃'da DC Direnci 0.667ohm / km
Kısa süreli akım (1s, 20 ℃ ~ 200 ℃) 8,77kA
Kısa süreli akım Kapasitesi (I2t) 77,0kA²s
Minimum bükülme yarıçapı Kurulum 30 kat kablo çapı
Operasyon 15 kat kablo çapı
Sıcaklık aralığı Kurulum -20 ℃ ~ + 60 ℃
Depolama ve nakliye -40 ℃ ~ + 70 ℃
Operasyon -40 ℃ ~ + 70 ℃
 

 

  Zayıflama Bant genişliği Polarizasyon Modu Dağılımı

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

 

@ 1310nm

 

@ 1550nm

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

Bireysel Elyaf Tasarım Bağı Değeri (M = 20, Q =% 0.01)
G652D - - ≤0.35dB / km ≤0.21dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
G655 - - - ≤0,22 dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
50 / 125μm ≤3.0dB / km ≤1.0dB / km - - ≥600MHz.km ≥1200MHz.km - -
62,5 / 125 μm ≤3.5dB / km ≤1.0dB / km - - ≥200MHz.km ≥600MHz.km - -

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

• Standart Kablo Tamburu

• Standart makara uzunluğu: 2 / 3km / makara, diğer uzunluklar da mevcuttur

OPGW, ANSI / AA 53-1981 veya eşdeğeri ile uyumlu, güçlü bir odun-demir makaraya sıkıca ve üniform bir şekilde sarılacaktır.OPGW'nin normal nakliye, elleçleme, depolama ve tel çekme işlemlerinde hasar görmesini önlemek için makara sağlam ahşap-demir çıtalarla geciktirilecektir.

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 4

Kablo uzunluğuna göre yükleme kablosu için farklı tip makara (D, d, b, w1, w2) seçiyoruz.

 

 

Çevre açısından

ISO14001, RoHS ve OHSAS18001 sistemine tam uyum

 

Kurulum Önerileri

Yükleme prosedürü:

OPGW'nin kurulumu için IEEE Std 524-1992 ve firmamız tarafından tavsiye edilen prosedürlerin kullanılması tavsiye edilir.

 

ROHS Loose Tube 48Cores OPGW Fiber Optik Kablo 5

 

SSS

1. Ticaret yapan bir şirket veya üretici misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
Üretim bittiğinde her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra kalitemizi kontrol etmek için ücretsiz numune talep edebilirsiniz.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390