Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Naber : +8613687956390

Free call

2km 4 Çekirdekli OPGW Tek Modlu Dış Mekan Fiber Optik Kablo

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : Kontrplak Makara / özelleştirilmiş
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Aylık 4500km
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Model numarası: OPGW

Detay Bilgi

Elyaf Türü: tek mod / çoklu mod Ceket: Alüminyum
Ürün adı: Dış Ortam Fiber Optik Kablo uzunluk: 2km veya özelleştirilmiş uzunluk
yapı: Gevşek Tüp Lif: 4-288core
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ +60 C
Vurgulamak:

OPGW tek modlu dış mekan fiber kablo

,

OPGW 4 çekirdekli tek modlu fiber optik kablo

,

2km opgw fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

Kompozit Tepegöz Topraklama Kablosu Unitube 4 Çekirdekli OPGW Tek Modlu Fiber Optik Kablo

Optik fiber kompozit havai topraklama kablosu (OPGW), fiber optik içeren bir havai topraklama telidir.Üstten topraklama kablosu ve optik iletişim gibi birden çok işlevi vardır.Esas olarak 110KV, 220KV, 500KV, 750KV iletişim hatları ve yeni yüksek gerilim iletim sistemi için kullanılır.Eski yüksek gerilim iletim sisteminin mevcut toprak hatlarını değiştirmek, optik iletişim hattını eklemek, kısa süreli akım iletmek ve yıldırımdan korunma sağlamak için de kullanılabilir.Diğer yapılar istek üzerine özelleştirilebilir.

2km 4 Çekirdekli OPGW Tek Modlu Dış Mekan Fiber Optik Kablo 0

 

 

Ürün özellikleri

• Hidrofobik jel ile doldurulmuş paslanmaz çelik borular, optik fiberlerin korunmasını ve desteklenmesini sağlar

• İyi gerilme performansı

• Küçük çap, hafif, kuleye düşük ek yük

• Optik birimin uygun fiber fazlalık uzunluğu kolaylıkla yapılabilir

İnşaatlar ve Performans

  Sınıflandırma Malzeme Değer

 

 

 

İnşaat

Optik fiber G652D / G655 vb. 2 - 48
Koruma Tüpü Paslanmaz çelik tüp 1,5 - 6 mm
Örgülü Hat AS tel / AA tel / Al Çubuk 1,5 - 6 mm
Maks. Alan sayısıÇap 18 mm
Maks. Alan sayısıEnine kesit 200 mm2

 

 

 

 

Karakteristik

DL / T 832, IEC60794-4-10, IEEE1138 standartlarına göre
Maks. Alan sayısıÇekme Dayanımı (RTS) (kN) 280
Maks. Alan sayısıEzilme Dayanımı(N / 100 mm) 2200
Maks. Alan sayısıKısa Akım Kapasitesi (40-200) (kA2s) 100
Min.Bükülme Yarıçapı (Dinamik) 20D
Min.Bükülme Yarıçapı (Statik) 15D
Çevre Performansı Kurulum () -10 ila +50
Taşıma ve İşletme () -40 ila +65

Optik Fiber Özellikleri

  Zayıflama Bant genişliği Polarizasyon Modu Dağılımı

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

 

@ 1310nm

 

@ 1550nm

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

Bireysel Elyaf Tasarım Bağı Değeri (M = 20, Q =% 0.01)
G652D - - ≤0.35dB / km ≤0.21dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
G655 - - - ≤0,22 dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
50 / 125μm ≤3.0dB / km ≤1.0dB / km - - ≥600MHz.km ≥1200MHz.km - -
62,5 / 125 μm ≤3.5dB / km ≤1.0dB / km - - ≥200MHz.km ≥600MHz.km - -

 

• Taşıma / saklama sıcaklığı: -40 ℃ ila + 65 ℃

Ambalaj ve Davul

Standart Kablo Tamburu

Standart makara uzunluğu: 2 / 3km / makara, diğer uzunluklar da mevcuttur

 

SSS

1. Ticaret yapan bir şirket veya üretici misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
 Üretim bittiğinde her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra kalitemizi kontrol etmek için ücretsiz numune talep edebilirsiniz.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
+8613687956390
86-13687956390
86-13687956390