İki FRP Anten 12 Çekirdekli ASU 80 Drop Fiber Optik Kablo GYFFY

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC
Model numarası: ASU Kablosu / GYFFY
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 2km
Ambalaj bilgileri: ahşap davul
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 4500km

Detay Bilgi

Fiber sayısı: 12core tip: hava
Açıklık uzunluğu: 80m veya 100m Fiber modeli: G652D
Kılıf: PE / LSZH / PVC Güç Üyesi: FRP / KFRP
Kılıf rengi: Siyah
Vurgulamak:

FRP Drop Fiber Optik Kablo

,

Aerial Drop Fiber Optik Kablo

Ürün Açıklaması

İki FRP Anten 12 Çekirdekli ASU 80 Drop Fibra Optik Kablo GYFFY

ASU kablosu, bükülü gevşek bir borudur.250um fiberler, yüksek modüllü plastiklerden yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir.Tüpler (ve dolgular), kompakt bir kablo çekirdeği halinde metalik olmayan bir merkezi güçlendirme elemanı olarak bir FRP (Fiberle Güçlendirilmiş Plastik) etrafına sarılır.Kablo çekirdeği dolgu macunu ile doldurulduktan sonra.ince PE (polietilen) iç kılıf ile kaplanmıştır.

 

Özellik

Küçük Boy ve Hafif Ağırlık

İyi gerilme performansı sağlamak için mukavemet elemanı olarak iki FRP

Jel Dolgulu veya jel içermez, iyi su geçirmezlik performansı

Düşük fiyat, yüksek elyaf kapasitesi

kısa açıklıklı hava ve kanal montajı için uygulanabilir

İki FRP Anten 12 Çekirdekli ASU 80 Drop Fiber Optik Kablo GYFFY 0

Optik Özellikler

Öğeler Birim Şartname
G652D
Mod Alan Çapı 1310 nm um 9.2±0.4
1550 nm um 10.4±0.5
Kaplama Çapı um 124.8±0.7
Dış Cephe Kaplama % 0.7
Çekirdek Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um 0.5
Kaplama Çapı um 245±5
Kaplama Daireselliği % 6.0
Kaplama-Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um 12
Kablo Kesim Dalgaboyu nm acc≤1260
Zayıflama (maks.) 1310 nm dB / km 0.36
1550 nm dBkm 0.22

İki FRP Anten 12 Çekirdekli ASU 80 Drop Fiber Optik Kablo GYFFY 1

 

Teknik parametre


Kablo Çekirdeği
Birim 2F 4F 6F 8F 10F 12F
Tüp Sayısı   1 1 1 1 1 1
Lif sayısı çekirdek 2 4 6 8 10 12
Tüpte Elyaf Sayımı çekirdek 2 4 6 8 10 12
Kablo Çapı mm 6.6 ± 0.5 6.8 ± 0.5
Kablo Ağırlığı Kg / km 40 ± 10 45 ± 10
İzin Verilen Çekme Dayanımı N Aralık = 80,1,5 * P
İzin verilen ezilme direnci N 1000N
Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ile + 65 ℃

 

SSS

1. Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız.
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
Üretim bittikten sonra her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz olarak talep edebilirsiniz Kalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390