Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

GYXTW 4 Tek Modlu G652D Hava Optik Fiber Kablo üreticisi

Min sipariş miktarı : 1km Fiyat : $0.08-$0.25/meter
Ambalaj bilgileri : 1/2/3/4/5 km tek ahşap tamburda Teslim süresi : 3-5dyas
Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union Yetenek temini : Günde 200 KM
Menşe yeri: Guangdong Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001/CE/ROHS Model numarası: GYXTW-4B1

Detay Bilgi

Ceket Malzemesi: PE, HDPE, MDPE, LSZH Dış çap: 8,0 mm / 6,0 mm / 7,0 mm / 9,0 mm
Çelik tel: 1,0 mm / 0,7 mm renk: Siyah
Elyaf Türü: Tek modlu G652D Fiber sayısı: 2/4/6/8/12/24 Çekirdek
yapı: korumalı tek hatlı Güç Üyesi: İki çelik tel
Kurulum: Hava ve Kanal Ürün adı: Merkezi Gevşek Tüp Dış Mekan Optik Fiber Kablo
Vurgulamak:

OD8.0mm Hava Optik Fiber Kablo

,

G652D Anten Optik Fiber Kablo

,

OD8.0mm g652d fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

İki çelik telli yüksek mukavemetli GYXTW 4 çekirdekli dış mekan fiber optik kablo

GYXTW kablonun yapısı 250µm olup, fiber optik şerit, yüksek modüllü malzemeden gevşek bir tüpe yerleştirilir.Gevşek tüp, jel dolgu bileşiği ile doldurulur.Gevşek tüp, uzunlamasına bir PSP ile kaplanmıştır.Optik kablonun kompaktlığı ve optik kablonun boylamasına su sızıntısını sağlamak için metalik mukavemet elemanı ile gevşek tüp arasına su bloke edici malzeme ilave edilir. Her iki tarafa iki paralel çelik tel yerleştirilir ve ardından kablo PE dış kılıf ile tamamlanır.

 

 

 

 

GYXTW 4 Tek Modlu G652D Hava Optik Fiber Kablo üreticisi 0

GYXTW 4 Tek Modlu G652D Hava Optik Fiber Kablo üreticisi 1

GYXTW 4 Tek Modlu G652D Hava Optik Fiber Kablo üreticisi 2

 

Özellikleri

İyi mekanik ve sıcaklık performansı

Hidrolize dayanıklı yüksek mukavemetli gevşek tüp

Özel tüp dolgu bileşiği, elyafın kritik bir şekilde korunmasını sağlar

Ezilme direnci ve esneklik

Neme karşı dayanıklılığı artıran PSP

İki paralel çelik tel çekme dayanımı sağlar

Küçük çap, hafif ve kolay kurulum

 

Optik Özellikler

Öğeler Birim Şartname
G652D
Mod Alan Çapı 1310 nm um 9.2±0.4
1550 nm um 10.4±0.5
Kaplama Çapı um 124.8±0.7
Dış Cephe Kaplama %  0.7
Çekirdek Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um  0.5
Kaplama Çapı um 245±5
Kaplama Daireselliği %  6.0
Kaplama-Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um  12
Kablo Kesim Dalgaboyu nm acc≤1260
Zayıflama (maks.) 1310 nm dB / km 0.36
1550 nm dBkm 0.22

 

 

 

Kablo Parametreler

Öğeler Teknik Özellikler
Elyaf Sayısı 2 ~ 24
Renkli Kaplama Elyafı Boyut 250 μm + 15 μm
Renk Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Gri, Beyaz, Kırmızı, Siyah, Sarı, menekşe, pembe, Turkuaz
Gevşek Tüp Boyut 2.0 mm±0,05 mm
Malzeme PBT
Renk Doğal
Güç Üyesi Çap 1,0 mm / 0,7 mm
Malzeme Çelik
Dış Kılıf Boyut 6.0 ~ 9.0mm
Malzeme PE
Renk Siyah

 

 

Teknik parametreler

Lif
Miktar
Kablo
Çap (mm)
Kablo Ağırlığı
kg / km)
Gerilme direnci
Uzun kısa
Dönem (N)
Ezilme Direnci
Uzun kısa
Terim (N / 100mm)

Bükme

Yarıçap Statik / Dinamik
mm)

2 ~ 12 8 78 1000/3000 1000/3000 10G / 20G
14 ~ 24 10 90 1000/3000 1000/3000 10G / 20G

 

 

Uygulama

Kanalda / Havada Kullanılabilir

Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 70 ℃

 

 

SSS

1. Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız.
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
 Üretim bittikten sonra her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz olarak talep edebilirsiniz Kalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.
 
 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390