Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Naber : +8613687956390

Free call

dış mekan fiber optik kablonun özellikleri

December 29, 2020

hakkında en son şirket haberleri dış mekan fiber optik kablonun özellikleri

Optik kabloların birçok sınıflandırması vardır.Dış mekan optik kabloları, adından da anlaşılacağı gibi, genellikle dış mekan kullanımı için uygundur.Peki, dış mekan optik kablolarının özel özellikleri nelerdir?Hadi bir bakalım.

hakkında en son şirket haberleri dış mekan fiber optik kablonun özellikleri  0

1. Dış mekan optik kabloları yüksek gerilme mukavemetine, kalın ve ağır koruyucu tabakaya sahiptir ve genellikle zırhlıdır (yani metal kılıflı).Dış mekan optik kabloları, esas olarak binalar arasında ve uzak ağlar arasında ara bağlantı için uygundur.Genel olarak konuşursak, dış mekan optik kabloları sadece dolgu maddeleri, güçlendirme elemanları, kılıflar ve diğer malzemeler seçilir.Örneğin, dış mekan optik kablosu doğrudan gömüldüğünde, zırhlı optik kablo kullanılmalıdır.Baş üstü olduğunda, iki veya daha fazla takviye nervürü olan siyah plastik dış kılıflı bir optik kablo kullanılabilir.

hakkında en son şirket haberleri dış mekan fiber optik kablonun özellikleri  1

2 Dış mekan optik kablosu açık havada kullanıldığından, su geçirmez bir işlevi olmalıdır.Genel olarak kullanılan dış kılıf PE malzemeden yapılır ve iç yapısı genel olarak merkezi bir boru yapısı ve katmanlı bir yapı olarak ikiye ayrılır.Çıplak gözle bakıldığında, iç ve dış ceketler genellikle sarı veya turuncu PVC malzemelerdir ve dış cepheler siyah PE ceketlerdir.Modelden farklı olarak, outdoor ceket genellikle GY kelimesine sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri dış mekan fiber optik kablonun özellikleri  2

3. Dış mekan optik kablosu: Dış ambalaj kalındır ve basınç direnci, korozyon direnci ve gerilme mukavemeti gibi bazı mekanik özelliklere sahiptir.Dış mekan optik kablo, optik sinyallerin iletimini tamamlayan bir iletişim hattıdır.Kablo çekirdeği belirli bir şekilde belirli sayıda optik fiberden oluşur ve bir kılıfla, bir kısmı da bir dış kılıfla kaplanır.Dış mekan optik kabloları esas olarak optik fiberlerden (saç gibi ince cam lifleri), plastik bakım kılıflarından ve plastik kılıflardan oluşur.Optik kablolarda altın, gümüş, bakır ve alüminyum gibi metaller bulunmamaktadır.

hakkında en son şirket haberleri dış mekan fiber optik kablonun özellikleri  3

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
+8613687956390
86-13687956390
86-13687956390