| Uygulama | FPV drone görüntü video şanzımanı |
|---|---|
| Elyaf Türü | G657A2 |
| Fiber çapı | 0.239mm |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Başvuru | FTTH FTTB FTTX Ağı |
|---|---|
| Uygulanabilir lifler | G652D/G657A1/G657A2 |
| motor yok | 6 motor |
| Ekleme kaybı | 0.02dB |
| Ürün adı | AI-9 Füzyon Ekleme Makineleri |
| Menşe yeri | GUANGZHOU, ÇİN |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC |
| Bağlayıcı Türü | SC APC SC UPC |
| Uzunluk | 1/2/3 veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı | SC/APC Tek Modlu 12 Renkli Fiber Optik Pigtail |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC |
| Bağlayıcı Türü | SC APC SC UPC |
| Uzunluk | 1/2/3/5 veya özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | SC/APC Tek Modlu 12 Renkli Fiber Optik Pigtail |
| Menşe yeri | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC |
| Bağlayıcı Türü | SC APC SC UPC |
| Uzunluk | 1/2/3 veya özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | SC/APC Tek Modlu 12 Renkli Fiber Optik Pigtail |
| Başvuru | Ağ aracı |
|---|---|
| Ürün adı | FTTH Araç Kütesi |
| Moq | 1 adet |
| Garanti Zamanı | 1 yıl |
| Malzeme | Kauçuk veya TPE |
| Başvuru | Ağ aracı |
|---|---|
| Ürün adı | Optik fiber kesicisi |
| Moq | 1 adet |
| Garanti Zamanı | 1 yıl |
| Bölünmüş Uzunluk | Tek lif: 8 ~ 20mm |
| Başvuru | Ağ aracı |
|---|---|
| Ürün adı | Optik fiber striptizci |
| Moq | 1 adet |
| Malzeme | Alaşım çelik |
| Malzeme | PVC |
| Ürün adı | 16 Çekirdek Nap Fiber Optik FTTX Kutusu, Konektör Tipi |
|---|---|
| Kapasite | 16 adet tek SC veya dubleks LC konektör |
| Malzeme | Karams |
| Boyutlar (W*H*D) | 290x180x100mm |
| Kablo giriş (ler) ve çıkış (lar) ” | 2/16 |
| Ürün Adı | Önceden oluşturulmuş Guy Grip |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı, Çelik |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Kopma yükü | 70KN |
| Örnek | Kullanılabilir |