Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

Tamamen Dielektrik Anti Kemirgen Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : ahşap davul
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Günlük 30km
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Model numarası: GYFTY-48B1

Detay Bilgi

Fiber sayısı: 4-288 çekirdek Elyaf Türü: Tek mod
Ceket: PE renk: Siyah
Ürün adı: Dış Ortam Fiber Optik Kablo Model numarası: GYFTY
uzunluk: 2km veya özelleştirilmiş uzunluk yapı: Gevşek Tüp
Kurulum: Hava ve Kanal İletken Sayısı: ≥ 10
Vurgulamak:

Anti Kemirgen Fiber Optik Kablo

,

GYFTY Fiber Optik Kablo

,

2km Uzunluk Fiber Optik Kablo

Ürün Açıklaması

Tümü Dielektrik Anti Kemirgen Kablo Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY

 
 
Özellikleri
 
1. küçük çap, daha hafif ve yumuşaklık;
2. muhakeme tanımı, mükemmel su engelleme performansı;
3. Metalik olmayan FRP
merkezi güç üyesi;
4. iyi elektromanyetizma direnci yeteneği.
5. jöle dolgulu, lif içeren gevşek tüp ve PP dolgu
6. su engelleme bandı, PE dış kılıf
 
 
Başvuru

Uzun mesafeli iletişim, yerel ana hat, CATV ve bilgisayar ağları sistemi
Dış mekan dağıtımına kabul edildi
Hava kanalı ve Doğrudan Gömülü yöntem için uygundur
 

Optik Özellikler

 

 

 

 

 

G.652D

 

50/125um

 

625/125μm

 

zayıflama

 

@850nm

 

 

 

3.0dB/km

 

≤3.0dB/km

 

(+20°C)

 

@1300nm

 

 

 

≤1.0dB/km

 

≤1.0dB/km

 

 

 

@1310nm

 

≤0.36dB/km

 

 

 

 

 

 

 

@1550nm

 

≤0.22dB/km

 

 

 

 

 

Bant genişliği (SınıfA)

 

@850nm

 

 

 

2500MHzkm

 

2200MHz:km

 

 

 

@1300nm

 

 

 

21000MHz-km

 

2600MHzkm

 

Sayısal Diyafram

 

 

 

 

 

0.200+0.015NA

 

0,275+0,015NA

 

Kablo Kesimi-

kapalıDalga boyuλcc

 

 

 

≤1260nm

 

 

 

 

 

 

Kablo parametreler

 

lif sayısı Yapı Tüp başına lif

Gevşek boru çapı

(mm)

CSM çapı/ped çapı

(mm)

Dış ceketin nominal kalınlığı

(mm)

Kablo çapı/

Boy uzunluğu

(mm)

Kablo ağırlığı

(kg/km)

4 1+5 4 1.8±0.1 1.4/1.4 1.6 8,8±0,2 62
6 1+5 6 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 8,8±0,2 62
8 1+5 8 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 8,8±0,2 62
12 1+5 6 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 9,0±0,2 65
24 1+5 6 1,9±0,3 1.4/1.4 1.6 9,2±0,2 68
36 1+6 12 2,2±0,1 1,6/1.6 1.6 9,2±0,2 68
48 1+5 12 2,2±0,1 1,6/1.6 1.6 9,2±0,2 68
72 1+6 12 2,2±0,1 2.0/2.0 1.6 10.6 80
96 1+8 12 2,2±0,1 2.2/3.5 1.6 12.0 103
144 1+12 12 2,2±0,1 2.2/6.4 1.8 15.0 180

 

Tamamen Dielektrik Anti Kemirgen Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY 0

üretim hattı

 

Tamamen Dielektrik Anti Kemirgen Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY 1

 

Paketleme detayı

Tamamen Dielektrik Anti Kemirgen Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY 2

Tamamen Dielektrik Anti Kemirgen Metalik Olmayan Fiber Optik Kablo GYFTY 3

 

SSS

1. Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
Biz 10 yıllık tecrübeye sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız.
fiber optik kablo, saplama kablo ve yol kablosu vb için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
 Üretim bittiğinde her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz talep edebilirsinizKalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük siparişi kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşlerin her zaman küçük siparişlerden olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. Teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ama lütfen ödemenizden sonra mallarınızı en kısa sürede ayarlayacağımızdan emin olun.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcuttur.

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390