Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

GYTA53 4 144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo Zırhlı Doğrudan Gömülü

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : ahşap davul
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Aylık 4500km
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC Model numarası: GYTA53

Detay Bilgi

Elyaf Türü: G652D renk: Siyah
Ceket: PE Fiber sayısı: 4-144core
Ürün adı: Zırhlı Fiber Optik Kablo uzunluk: 2km veya özelleştirilmiş uzunluk
Kurulum: Doğrudan Gömülü Yeraltı OEM: Mevcut
Uygulama: Telekomünikasyon tip: Singlemode ve Multimode
Vurgulamak:

144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo

,

GYTA53 Dış Mekan Fiber Optik Kablo

,

Tek Modlu Dış Mekan Fiber Optik Kablo

Ürün Açıklaması

Zırhlı Doğrudan Gömülü 4-144 Çekirdekli Fiber Optik Kablo GYTA53

 

250µm'lik fiberler, yüksek modüllü bir plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir. Tüpler, suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile doldurulur.Yüksek lif sayısına sahip kablolar için bazen polietilen (PE) ile kaplanmış bir çelik tel, metalik mukavemet elemanı olarak çekirdeğin merkezinde bulunur.Tüpler (ve dolgular), mukavemet elemanının etrafına kompakt ve dairesel bir kablo çekirdeğine sarılır.Kablo çekirdeğinin etrafına, su girişini önlemek için dolgu maddesi ile doldurulmuş bir Alüminyum Polietilen Laminat (APL) uygulanır.Daha sonra kablo çekirdeği ince bir PE iç kılıf ile kaplanır.PSP iç kılıf üzerine boylamasına uygulandıktan sonra kablo PE dış kılıf ile tamamlanır.

 

GYTA53 4 144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo Zırhlı Doğrudan Gömülü 0

GYTA53 4 144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo Zırhlı Doğrudan Gömülü 1

 

Özellikleri

İyi mekanik özelliklere ve sıcaklık özelliklerine sahiptir.

Gevşek boru malzemesinin kendisi iyi su direncine ve yüksek mukavemete sahiptir.

Tüp, elyafı korumak için özel bir gres ile doldurulur.

Özel olarak tasarlanmış kompakt kablo yapısı, kasanın geri çekilmesini etkili bir şekilde önler.

PE ceket mükemmel UV radyasyon direncine sahiptir,Kablonun su geçirmez performansını sağlayın.

Tek telli merkez takviye çekirdeği.Gevşek tüp, özel bir su geçirmez bileşik ile doldurulur.

Tam çekirdek doldurma.Plastik kaplı alüminyum bant (APL) nem bariyeri

 

Uygulama

Doğrudan gömülü döşeme yöntemine uygun

 

Optik Özellikler

Öğeler Birim Şartname
G652D
Mod Alan Çapı 1310nm um 9.2±0,4
1550nm um 10.4±0,5
Kaplama Çapı um 124.8±0.7
Kaplama Dairesel Olmayan % 0.7
Çekirdek Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um 0,5
Kaplama Çapı um 245±5
Kaplama Dairesel Olmayan % 6.0
Kaplama-Kaplama Eşmerkezlilik Hatası um 12
Kablo Kesme Dalga Boyu nm acc≤1260
Zayıflama (maks.) 1310nm dB/km 0.36
1550nm dBkm 0.22

 

 

Teknik parametreler

lif sayısı yapı Tüp başına lif

Gevşek boru çapı

(mm)

CSM çapı/ped çapı

(mm)

Dış ceketin Nominal Kalınlığı (mm)

Kablo çapı/

Yükseklik

(mm)

Kablo ağırlığı

(kg/km)

4 1+5 4 1.8±0.1 1.4/1.4 1.6 12,0±0,2 145
6 1+5 6 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 12,0±0,2 145
8 1+5 8 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 12,0±0,2 145
12 1+5 6 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 12,0±0,2 145
24 1+5 6 1,9±0,1 1.4/1.4 1.6 12,0±0,2 145
36 1+6 12 1,9±0,1 1,6/1.6 1.6 13,2±0,2 155
48 1+5 12 2,2±0,1 1,6/1.6 1.6 13,2±0,2 155
60 1+5 12 2,2±0,1 1.61.6 1.6 13,2±0,2 160
72 1+6 12 2,2±0,1 2.0/2.0 1.6 13,2±0,2 180
96 1+8 12 2,2±0,1 1,6/3,5 1.6 15,4±0,2 220
144 1+12 12 2,2±0,1 1.8/6.4 1.6 18,5±0,3 270

 

GYTA53( Alüminyum polietilen laminat)

 

GYTA53 4 144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo Zırhlı Doğrudan Gömülü 2

 

 

Paketleme

1/2/3/4km veya özelleştirilmiş uzunluk ihracat ahşap davul

GYTA53 4 144 Çekirdekli Dış Mekan Fiber Optik Kablo Zırhlı Doğrudan Gömülü 3

 

 

SSS

1. Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
Biz 10 yıllık tecrübeye sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız.
fiber optik kablo, saplama kablo ve yol kablosu vb.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
Üretim bittiğinde her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz talep edebilirsiniz Kalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük siparişi kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşlerin her zaman küçük siparişlerden olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. Teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ama lütfen ödemenizden sonra mallarınızı en kısa sürede ayarlayacağımızdan emin olun.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürüne yazdırabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcuttur.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390