Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW53 2 Çekirdekli Hava Fiber Optik Kablo

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : 1/2/3/4/5 km tek ahşap tamburda
Teslim süresi : 3-5dyas Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Günde 10000
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 ROHS CE-EMC FCC SDOC Model numarası: GYXTW / GYXTW53

Detay Bilgi

Ceket Malzemesi: PE Dış çap: 6/7/8 / 9mm
Çelik tel: 0,7 / 0,8 / 1,0 mm renk: Siyah
Fiber sayısı: 2/4/6/8/12/24 Çekirdek yapı: Birim tüpü
Güç Üyesi: İki çelik tel Kurulum: Hava ve Kanal
Ürün adı: Dış Ortam Optik Fiber Kablo Elyaf Türü: YOFC veya istek olarak
OEM: Mevcut
Vurgulamak:

2 Çekirdekli Anten Fiber Optik Kablo

,

GYXTW53 Hava Fiber Optik Kablo

,

7.0mm Çaplı Fiber Optik Kablo

Ürün Açıklaması

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW / GYXTW53 Tek modlu 2 Çekirdekli Açık Optik Fiber Kablo fabrikası

 

250 μm lifler, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir.Tüpler suya dayanıklı bir dolgu bileşiği ile doldurulur.Tüp uzunlamasına bir PSP tabakası ile sarılır.PSP ile gevşek tüp arasına, kabloyu kompakt ve su geçirmez tutmak için su engelleyici malzeme uygulanır.Çelik bandın iki tarafına iki paralel çelik tel yerleştirilir.Kablo bir polietilen (PE) kılıfla tamamlanmıştır.

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW53 2 Çekirdekli Hava Fiber Optik Kablo 0

 

Ürün Özellikleri:

1. Küçük dış çap, hafif ve kullanışlı yapı

2. Kararlı elyaf fazla uzunluk kontrolü Mükemmel çevresel performans

3. Kablo oluşturulduktan sonra, fiberin ilave zayıflaması neredeyse sıfırdır, dispersiyon değeri değişmez

 

Yapısal özellik:
1. Merkezi gevşek boru, bir kez kaplanmış optik fiberi korur
2. Optik fiber kablonun merkezinde yoğunlaşmıştır ve takviyeler kablo kılıfının her iki tarafına dağıtılmıştır. Çift çelik tel paralel takviye
3. Çelik kayış ile kablo çekirdeği arasında su engelleme tabakası bulunur
4. Çift taraflı plastik kaplı oluklu çelik bant-polietilen bağlı dış kılıf
 

Uygulama

Kanal / Anten için uygun

Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 70 ℃

 

Teknik parametreler

Lif
Miktar
Çap (mm)
Kablo ağırlığı (kg / km)
Gerilme direnci
Uzun / Kısa Vadeli (N)
Ezilme Direnci
Uzun / Kısa Vadeli (N / 100mm)
Bükülme yarıçapı
Statik / Dinamik (mm)
2 ~ 12
8
78
1000/3000
1000/3000
10G / 20G
12 ~ 24
9
90
1000/3000
1000/3000
10G / 20G

 

Elyaf Tipi
G.652
G.655
50/125 ^ m
62,5 / 125 ^ m
Zayıflama
(+ 20X)
850 nm
   
<3.0 dB / km
<3,3 dB / km
1300 nm
   
<1.0 dB / km
<1.0 dB / km
1310 nm
<0,36 dB / km
<0,40 dB / km
   
1550 nm
<0.22 dB / km
<0,23 dB / km
   
Bant genişliği
850 nm
   
> 500 MHz-km
> 200 Mhz-km
1300 nm
   
> 500 MHz-km
> 500 Mhz-km
Sayısal Açıklık
   
0.200 ± 0.015 NA
0.275 ± 0.015 NA
Kablo Kesme Dalgaboyu cc
<1260 nm
<1450 nm

 

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW53 2 Çekirdekli Hava Fiber Optik Kablo 1

 

 

Paketleme ve Teslimat

1/2/3/4/5 km ahşap tamburda,teslim günleri: 5-8 iş günü

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW53 2 Çekirdekli Hava Fiber Optik Kablo 2

 

Telekomünikasyon 7.0mm için GYXTW53 2 Çekirdekli Hava Fiber Optik Kablo 3

 

SSS

1. Ticaret yapan bir şirket veya üretici misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız.
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
 Üretim bittikten sonra her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz olarak talep edebilirsiniz Kalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.
 
 

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390