Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Free call

Zırhlı G652d OPGW 24 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Kablo

Min sipariş miktarı : 1000M Ambalaj bilgileri : ahşap davul
Teslim süresi : 2-4gün Ödeme koşulları : Western Union, MoneyGram, T / T, L / C
Yetenek temini : 2 günde 100km
Menşe yeri: Çin Marka adı: jiqian
Sertifika: ISO Model numarası: OPGW

Detay Bilgi

Elyaf Türü: G657A1 / A2 / G556 OEM: Mevcut
Uygulama: LAN iletişimi / Dış iletişim İletken Sayısı: 4 6 8 12 24 48 72
yapı: Örgülü Gevşek Boru Çalışma sıcaklığı: -40 ~ +60 C
Merkezi Güç Üyesi: Alüminyum Teller Model numarası: OPGW-örgülü
Vurgulamak:

OPGW 24 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Kablo

,

G652d 24 çekirdekli zırhlı fiber optik kablo

,

OPGW 24 çekirdekli zırhlı fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

Fiber Zırhlı G652d Optik Açık Tekli 24 Çekirdekli Opgw Kablosu

OPGW, havai topraklama kablosu ve optik iletişim gibi birden çok işlevi olan, optik fiber içeren bir tür havai topraklama kablosudur.Büyük iletkenler ve yüksek voltaj iletimi ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hava güç yoluna uygulanabilir ve yıldırımdan korunma sağlamak için büyük arıza kısa devre akımı iletmek için kullanılır.

Zırhlı G652d OPGW 24 Çekirdekli Tek Modlu Fiber Optik Kablo 0

 

 

Ürün özellikleri:

• Geniş çaplı, geniş fiber kapasitesi

• Yapı sabittir ve güvenilirliği yüksektir

• Yana karşı mükemmel yetenek ve olağanüstü kısa devre akımı kapasitesi

• Optimum büküm tasarımı, ikincil optik fiberin fazla uzunluğunu elde edebilir • Tel sayısı iki veya üç katmanlı olarak tasarlanabilir

• Ortak topraklama kablolarıyla eşleştirin

 

İnşaatlar ve Performans

  Sınıflandırma Malzeme Değer

 

 

 

İnşaat

Optik fiber G652D / G655 vb. 2 - 144
Koruma Tüpü Paslanmaz çelik tüp 1,5 - 6 mm
Örgülü Hat AS tel / AA tel / Al Çubuk 1,5 - 6 mm
Maks. Alan sayısıÇap 30 mm
Maks. Alan sayısıEnine kesit 500 mm2

 

 

 

 

Karakteristik

DL / T 832, IEC60794-4-10, IEEE1138 standartlarına göre
Maks. Alan sayısıÇekme Dayanımı (RTS) (kN) 700
Maks. Alan sayısıEzilme Dayanımı (N / 100mm) 3000
Maks. Alan sayısıKısa Akım Kapasitesi (40 ℃ ila 200 ℃) (kA2s) 2000
Min.Bükülme Yarıçapı (Dinamik) 20D
Min.Bükülme Yarıçapı (Statik) 15D
Çevre Performansı Kurulum (℃) -10 ila +50
Taşıma ve İşletme (℃) -40 ila +65


Optik Fiber Özellikleri

  Zayıflama Bant genişliği Polarizasyon Modu Dağılımı

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

 

@ 1310nm

 

@ 1550nm

 

@ 850nm

 

@ 1300nm

Bireysel Elyaf Tasarım Bağı Değeri (M = 20, Q =% 0.01)
G652D - - ≤0.35dB / km ≤0.21dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
G655 - - - ≤0,22 dB / km - - ≤0.20ps / km ≤0.1ps / km
50 / 125μm ≤3.0dB / km ≤1.0dB / km - - ≥600MHz.km ≥1200MHz.km - -
62,5 / 125 μm ≤3.5dB / km ≤1.0dB / km - - ≥200MHz.km ≥600MHz.km - -

 


Çevresel Özellikler:

• Taşıma / saklama sıcaklığı: -40 ℃ ila + 65 ℃

 

ŞİRKET PROFİLİ:
Guangzhou jiqian fiber optik kablo co., LTD guangzhou şehrinde bulunan, guangdong eyaleti batı 2 yol sanayi bölgesi, xintang kasabasını karıştırıyor, bilimsel araştırma, geliştirme, üretim, yüksek ölçekli uzmanlık entegrasyonu için satış koleksiyonudur. 2-288 çekirdek kablonun çeşitli özelliklerinin üretiminde uzmanlaşmış teknoloji anonim şirket.

 

SSS:

1. Gerçek üretici siz misiniz?

Evet, biz Guangzhou Çin'de fabrikamız, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

2. Minimum miktarınız nedir?

1KM.Müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz, deneme siparişi mevcut

3. Bir örnek alabilir miyim?

Evet, ÜCRETSİZ numune veriyoruz ve sadece ekspres navlun için ödeme yapmanız gerekiyor.

4. Ödeme ne olacak?

L / C, T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

5.Teslim süresi?

Genellikle 3-7 iş günü, ayrıca adete göredir.

6. özelleştirilmiş ürünler ve logo tedarik edebilir misiniz?

Evet, OEM ve ODM hizmeti veriyoruz, pls temas kurmaktan çekinmeyin.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
86-13687956390
86-13687956390