Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Naber : +8613687956390

Free call

ISO Onaylı 48core Yeraltı Fiber Optik Kablo

Min sipariş miktarı : 1000M Ambalaj bilgileri : ahşap davul
Teslim süresi : 2-4gün Ödeme koşulları : Western Union, MoneyGram, T / T, L / C
Yetenek temini : 2 günde 100km
Menşe yeri: Çin Marka adı: jiqian
Sertifika: ISO Model numarası: GYTA53

Detay Bilgi

Elyaf Türü: G657A1 / A2 / G652D / G657A1 / G657A2 OEM: Mevcut
Uygulama: doğrudan gömmek İletken Sayısı: 48 96 72
yapı: Örgülü Gevşek Boru Çalışma sıcaklığı: -40 ~ +60 C
Kablo çapı:: 9.6MM
Vurgulamak:

9.6mm 48core Yeraltı Fiber Optik Kablo

,

ISO Yeraltı Fiber Optik Kablo

,

ISO Dia9.6mm gömülü fiber optik kablo

Ürün Açıklaması

GYTA53 yeraltı doğrudan gömülü zırhlı dış mekan fiber optik kablo 4 8 12 24 48 çekirdek

 

Kablo yapısı:
Marka

 

Jiqian
Optik Fiber Tipi
Singel Modu G652D veya G657A1
Ceket Malzemesi
PVC veya PE
Elyaf Sayısı
4,6,8,12,24,36,48,72,
Ceket Rengi
Siyah
Güç Üyesi
1.0mm Messenger Çelik Tel veya FRP
Kablo Çapı
9,6 mm
Uzunluk
Rulo başına 2000 m veya özelleştirilmiş
Brüt ağırlık
90 kg
Ürün fonksiyonları ve özellikleri
GYTA53 katmanlı bükülü 53 kablonun yapısı, 250um fiberi yüksek modüllü malzemeden yapılmış gevşek bir kılıf içine gömmek ve gevşek kılıf tüpünü su geçirmez bileşik ile doldurmaktır.Kablo çekirdeğinin merkezinde metal bir takviye çekirdek bulunur.Bazı fiber optik kablolar için, metal takviye çekirdeğinin bir polietilen tabakası ile ekstrüde edilmesi gerekir.Gevşek kasa ve doldurma hattı, kompakt ve yuvarlak bir kablo çekirdeği oluşturmak için merkezi takviye çekirdeği etrafında bükülür ve kablo çekirdeğindeki boşluklar su engelleyici dolgu ile doldurulur.Çift kaplamalı plastik çelik şerit, uzunlamasına sarılan ve ekstrüde polietilen kılıflı kablo.

 

 

Kablo sayısı
12
24
48
Elyaf Modeli
G.652D
Tasarım
(StrengthMember + Tube & Filler)
1 + 5
Merkezi Güç Üyesi
Malzeme
Çelik tel
Çap (± 0,5) mm
1.4
Gevşek Tüp
Malzeme
PBT
Çap (± 0,06) mm
1.72
1.72
2.0
Kalınlık (± 0.03) mm
0.30
0.30
0.32
Max.Core NO./Tube
6
6
12
Dolgu Halatı
Malzeme
LDPE
Çap (± 0,06) mm
1.7
1.7
2.0
HAYIR.
3
1
1
Nem bariyeri
Malzeme
Polimer Kaplı Alüminyum Bant
Kalınlık (± 0.03) mm
0.20
İç
Kılıf
Malzeme
MDPE
Kalınlık (± 0.2) mm
0.9
Zırhlama
Malzeme
Polimer Kaplı Çelik Bant
Kalınlık (± 0.2) mm
0.22
Su Kabarcıklı Katman
Malzeme
Dolgu Maddesi
Dış kılıf
Malzeme
MDPE
Kalınlık (± 0.2) mm
1.8
Kablo Çapı (± 0,5) mm
12.5
12.5
13.1
Kablo Ağırlığı (± 10) kg / km
152
167
167
Zayıflama
1310 nm
0,35 dB / km
1550 nm
0,21 dB / km
Min.bükülme yarıçapı
Gerilimsiz
12,5 × Kablo φ
Maksimum Gerilim Altında
25.0 × Kablo φ
Sıcaklık aralığı
(℃)
Kurulum
-20 ~ + 60
Taşıma ve Depolama
-40 ~ + 70
Operasyon
-40 ~ + 70

 
 
 
 

ISO Onaylı 48core Yeraltı Fiber Optik Kablo 0
 
 
 
 


ISO Onaylı 48core Yeraltı Fiber Optik Kablo 1
Özellik:
Süper lif koruması için gevşek tüp jel dolgulu yapı.
Çift ceket tek zırhlı (GYTY53) ve Çift ceket çift zırhlı
(GYTA53) kemirgen koruma ve doğrudan gömme için.
UV ve neme dayanıklı tasarım


ŞİRKET PROFİLİ
Guangzhou jiqian fiber optik kablo co., LTD guangzhou şehrinde bulunan, guangdong eyaleti batı 2 yol sanayi bölgesi, xintang kasabasını karıştırıyor, bilimsel araştırma, geliştirme, üretim, yüksek ölçekli uzmanlık entegrasyonu için satış koleksiyonudur. 2-288 çekirdek kablonun çeşitli özelliklerinin üretiminde uzmanlaşmış teknoloji anonim şirket.

SSS:

1. Gerçek üretici siz misiniz?
Evet, biz Guangzhou Çin'de fabrikamız, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
2. Minimum miktarınız nedir?
1KM.Müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz, deneme siparişi mevcut
3. Bir örnek alabilir miyim?
Evet, ÜCRETSİZ numune veriyoruz ve sadece ekspres navlun için ödeme yapmanız gerekiyor.
4. Ödeme ne olacak?
L / C, T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.
5.Teslim süresi?
Genellikle 3-7 iş günü, ayrıca adete göredir.
6. özelleştirilmiş ürünler ve logo tedarik edebilir misiniz?
Evet, OEM ve ODM hizmeti veriyoruz, pls temas kurmaktan çekinmeyin.ISO Onaylı 48core Yeraltı Fiber Optik Kablo 2

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
+8613687956390
86-13687956390
86-13687956390