Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : cotton

Telefon numarası : 86-13687956390

Naber : +8613687956390

Free call

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo

Min sipariş miktarı : 1km Ambalaj bilgileri : ahşap paket veya çizgi film kutusu
Teslim süresi : 5-8 iş günü Ödeme koşulları : L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini : Günde 100 km
Menşe yeri: Guangzhou, Çin Marka adı: JQ/OEM
Sertifika: ISO9001 Model numarası: GJYXCH

Detay Bilgi

Fiber sayısı: 1/2/4 Çekirdek Ceket Rengi: siyah beyaz
Ceket Malzemesi: LSZH / PVC Zayıflama (maks.): ≤0.36dB / KM (1310nm)
Güç Üyesi: Çelik Haberci Tel / FRP Lif: YOFC veya istek olarak
ağırlık: 20kgs / km uzunluk: 1km veya 2km
Elyaf Türü: G657A1 / A2 / G652D Uygulama: FTTH, Ağ
Vurgulamak:

FRP FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

,

20kgs / km FTTH Fiber Optik Bırak Kablo

,

20kgs / km fiber optik damla tel

Ürün Açıklaması

Kendinden destekli Dış Mekan Çelik Messenger Tel FRP G657A1 FTTH Drop Fibra Optica Kablo

Ürün Açıklaması

Yapı, yeterli gerilme mukavemeti ve yanal ezilmeye karşı iyi direnç sağlayarak içerideki lifi koruyabilen iki FRP (veya çelik tel) ile birleştirilmiş 1-4 renkli fiber renkli fiberdir. ağ, fibere erişilebilirliği arttırır ve kurulum çalışma kabiliyetini en üst düzeye çıkarır. 1,0 mm çapındaki çelik telin yüksek gerilimi, kendi kendini destekleme ve kurulum maliyetini düşürme gereksinimini karşılar.İki paralel FRP / çelik tel mukavemet elemanı, lifi korumak için iyi bir ezilme direnci performansı sağlar. Yeni oluk tasarımı, kolayca sıyrılır ve birleştirilir, kurulum ve bakımı basitleştirir.

 

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 0

 

 

Özellikleri

G657A1 FTTH fiber optik kablo
Kendi kendine destek (LSZH), PE, PVC dış kılıf damla kablosu

Dış mekan ftth Kendinden destekli düşme kablosu (GJYXCH / GJYXFCH)
FRP / KFRP veya çelik tel mukavemet elemanı

Düşük dumanlı sıfır halojen ve alev geciktirici kılıf
Dış çap (2.0 ± 0.2) x (5.0 ± 0.2) mm
Telcordia GR-326-CORE spesifikasyonu ile uyumlu

 

Ürün ayrıntısı

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 1

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 2

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 3

 

Fiber Parametreleri

 

Hayır.

 

Öğeler

 

Birim

 

Şartname

 

G.657A1

 

1

 

Mod Alan Çapı

 

1310 nm

 

μm

 

9.0±0.4

 

1550 nm

 

μm

 

10.1±0.5

 

2

 

Kaplama Çapı

 

um

 

124.8±0.7

 

3

 

Dış Cephe Kaplama

 

%

 

≤0.7

 

4

 

Çekirdek Kaplama Eşmerkezlilik Hatası

 

um

 

0.5

 

5

 

Kaplama Çapı

 

um

 

245±5

 

 

 

Kaplama Daireselliği

 

%

 

≤6.0

 

7

 

Kaplama-Kaplama Eşmerkezlilik Hatası

 

μm

 

12.0

 

8

 

Kablo Kesim Dalgaboyu

 

nm

 

入 cc1260

 

9

 

Zayıflama (maks.)

 

1310 nm

 

dB / km

 

≤0,35

 

1550 nm

 

dB / km

 

≤0,21

 

10

 

Makro Eğilme Kaybı

 

1 tur x 10 mm

yarıçap @ 1550nm

 

dB

 

≤0,75

 

1 tur x 10 mm

yarıçap @ 1625nm

 

dB

 

≤1.5

 

 

teknik parametreler

 

Ürün
Modeli
Lif
Miktar
(çekirdek)
Kablo Çapı (mm) Kablo Ağırlığı
(kg / km)
Çekme
Gücü
Uzun kısa
Dönem (N)

Ezme

Direnç
Uzun / Kısa Süreli (N)

Bükme
Yarıçap
Statik dinamik
GJXH 1 (2,1 + 0,1) * (3,1 + 0,1) 10 1000/2200 200/1000 15/30
GJXH 2 (2,1 + 0,1) x (3,1 + 0,1) 10 1000/2200 200/1000 15/30
GJXH 4 (2,3 + 0,1) * (3,3 + 0,1) 12 1000/2200 200/1000 | 15/30
GJXFH 1 (2,1 + 0,1) x <(3,1 + 0,1) 9 800/1800 200/1000 15/30
GJXFH 2 (2,1 + 0,1) x (3,1 + 0,1) 9 800/1800 200/1000 15/30
GJXFH 4 (2,1 + 0,1) x (3,1 + 0,1) 11 800/1800 200/1000 15/30
GJYXCH 1 (2,1 + 0,1) * (5,1 + 0,1) 21 1500/2500 500/1300 15/30
GJYXCH 2 (2,1 + 0,1) * (5,1 + 0,1) 21 1500/2500 500/1300 | 15/30
GJYXCH 4 (2,1 + 0,1) x (5,1 + 0,1) 21 1500/2500 500/1300 15/30
GJYXFCH 1 (2,1 + 0,1) * (5,1 + 0,1) 20 1500/2500 500/1300 15/30
GJYXFCH 2 (2,1 + 0,1) x (5,1 + 0,1) 20 1500/2500 500/1300 15/30
GJYXFCH 4 (2,1 + 0,1) x (5,1 + 0,1) 20 1500/2500 500/1300 15/30

 

Uygulama
Dış dağıtımda benimsenmiştir.
İletişim ekipmanının saç örgüsü olarak
İletişim ekipmanı için uygundur.
Rahatça kurulabilir ve basitçe uygulanabilir

 

Paket

Kablonun nominal nakliye uzunluğu 1 veya 2 km olacaktır.Alıcı tarafından istenirse diğer uzunluk da mevcuttur.
Kablonun her uzunluğu ayrı bir sağlam tahtaya sarılacaktır. Karton kutuda bir tambur

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 4

 

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 5

 

20kgs / Km G657A1 FRP FTTH Optik Fiber Kablo 6

 

SSS

1. Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?
10 yıllık deneyime sahip üreticiyiz, araştırma, geliştirme ve üretim konusunda uzmanız
fiber optik kablo, damla kablosu ve yol kablosu vb. için.Fabrikamız Guangzhou şehrinde, bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!
 
2. kalite hakkında?
Üretim bittiğinde her elyafı test etmeden önce teslim edeceğiz.
Fiyat onayından sonra ücretsiz olarak talep edebilirsiniz Kalitemizi kontrol etmek için örnekler.
 
3. Küçük sipariş kabul edebilir misiniz?
Evet, küçük sipariş mevcuttur.İşin her zaman küçük siparişten olduğunu bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz.
 
4. teslim süreniz nedir?
Genellikle yaklaşık 3-7gün iş günü, esas olarak sipariş miktarına bağlıdır.
Ancak, ödemenizden sonra en kısa sürede mallarınızı ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5. OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, OEM hizmetini memnuniyetle karşılıyoruz.Logonuzu ürün üzerine basabiliriz.Sizden herhangi bir fikir mevcut.

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

cotton@gzjqofc.com
+8613687956390
86-13687956390
86-13687956390